Bohaterowie

 Barbara Palvin jako Jade Klear

19-letnia dziewczyna, która nie lubi być w centrum uwagi. Dużo w życiu przeszła. Trzyma się z boku, ale nie za bardzo. Nie lubi imprezować. Nie szuka miłości swojego życia, uważa, że sama przyjdzie. Nigdy nie chciała na siłę tworzyć związku. Lecz nie długo wszystko się może zmienić...


Harry Styles jako Harry Styles
21-letni chłopak, który ma krótkie przygody z dziewczynami. Jednym słowem, dziewczyna na jeden raz. Pomimo dużej ilości tatuaży i uczestnictwa w gangu, potrafi być opiekuńczy i poważny. Może los przyniesie mu szczęście i miłość.

Niall Horan jako Niall Horan
 22-letni blondasek. Uczestniczy w gangu razem z Harrym. Nie ma dziewczyny, jednak niedługo pozna swój cały świat. Ma świetne poczucie humoru, cały czas mógłby się śmiać. Głodomor, można powiedzieć, że jego hobby to jedzenie. :D

Liam Payne jako Liam Payne
22-letni chłopak.Tak jak pozostali uczestniczy w gangu. Jest jego...hmmm...można powiedzieć, że ojcem. Najbardziej odpowiedzialny z nich wszystkich. Ma swoją dziewczynę Sophię, która bardzo kocha. 

 Louis Tomlinson jako Louis Tomlinson
Przywódca gangu.23-letni chłopka. Liczą się dla niego pieniądze, na drugim miejsc bliskie osoby. Miejsce jego dziewczyny zajmuje Elenor. Możliwe, że nie długo zmieni się jego pogląd na świat i przestanie się zachowywać w niektórych sytuacjach jak huj.

Zayn Malik jako Zayn Malik
Najbardziej tajemniczy ze wszystkich w gangu.22-letni. Jego pasją jest rysowanie grafiti. Rok temu miał dziewczynę o imieniu Perrie. Piękna blondynka, która rzuciła go dla innego. Bardzo to przeżywał, czy teraz znajdzie miłość swojego życia? Może jest bliżej niż m się wydaje.

Elenor Calder jako Elenor Calder
Dziewczyna tego huja Tomlinsona. Kocha go bardzo i próbuję zmienić. Wesoła i śliczna . Jej przyjaciółką jest Sophia. Już nie długo grono przyjaciół się powiększy. 22- lata

 Nina Dobrev jako Keis Kinaids
20-letnia przyjaciółka Jade. Chamska i pyskata, lecz przyjacielska i miła. Dużo w życiu przeszła tak jak przyjaciółka. Czy po tym wszystkim na nowo będzie potrafiła zaufać jakiemuś chłopakowi?

Chachi Gonzalez jako Lellie Heart
21- letnia dziewczyna. Bez zobowiązań i jakich kolwiek problemów. Jednak przez przez przypadek poznaje miłość swojego życia.

                                                                                                                                                             
Hejka, i są bohaterowie, kolejni, którzy będą pojawiać się w opowiadaniu, ich zdjęcia będą pod rozdziałem

Pozdro xD Julcia :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz